Meer over Glutenvrij bier
Wat betekent glutenvrij bij bier?
Bier wordt meestal gebrouwen van gerst of tarwe, en daar zit gluten in. Glutenvrij bier wordt gebrouwen met graan zonder gluten, zoals rijst, mais, boekweit of sorghum, of met gerst waarbij een enzym de gluten tijdens het brouwen afbreekt. In de EU mag bier glutenvrij heten als het minder dan 20 milligram gluten per kilo bevat.
Coeliakie of glutenintolerantie?
Kijk dan altijd ook op het etiket van het bier zelf. Daar staat of de brouwer het bier als glutenvrij verkoopt. Twijfel je over een bier? Vraag het ons gerust.